Formularz kontaktowy sklepu taniekrajalnice.com.pl
Jeżeli przed złożeniem zamówienia potrzebna jest personalizowana oferta lub chcesz nam zadać dowolne pytanie dotyczące oferty, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zaproponujemy optymalne rozwiązania oraz przedstawimy indywidualną ofertę. Zachęcamy do przesłania na adres biuro@taniekrajalnice.com.pl plików z zestawieniem potrzebnego sprzętu, jego parametrami, zdjęciami oraz w razie potrzeby plików z projektami AutoCad. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Dokładamy starań, by na każde pytanie odpowiedzieć w ciągu 24h.
Imię, nazwisko
Adres e-mail
Nazwa firmy
Numer NIP
Zapytanie ofertowe
Jeżeli jesteś naszym Klientem będziesz wiedział jakiej odpowiedzi udzielić na proste pytanie matematyczne, które ma na celu wyeliminowanie automatycznie wypełnianych formularzy. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Wpisz proszę wynik działania: 4 + 5 =
Na co możesz liczyć?
  • Szybką odpowiedź na zadane pytanie.
  • Doświadczenie sięgające 1990 roku.
  • Bezpośredni kontakt z obsługą sklepu.
  • Prawdopodobnie jedyny w kraju serwis door-to-door.
Potrzebujesz szybkiej informacji?
Skontaktuj się z nami, by szybko uzyskać odpowiedź związaną z ofertą taniekrajalnice.com.pl. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
off
Na TanieKrajalnice kupujesz w SAS Spółka z o.o. Sp.k. ul. Chmielna 15 65-261 Zielona Góra NIP 9730942311 - wyposażamy firmy od 1990 roku
Znajdź produkt:
Masz pytanie? LiveChat ☎ 68 320 51 76 biuro@taniekrajalnice.com.pl